Prowadzisz salon urody i chcesz dotrzeć do większej liczby klientów?

Dzięki eBeauty24 Twój terminarz uzupełnia się sam

Portal eBeauty24 jest zintegrowany z eBeauty Planner - programem do zarządzania gabinetem kosmetycznym oraz salonem fryzjerskim.

Wypróbuj za darmo
eBeauty24 - rezerwacje online

Dlaczego warto dołączyć do eBeauty Planner?

Posiadając konto w eBeauty Planner otrzymujesz dostęp do nowoczesnego programu do zarządzania salonem lub gabinetem. Dodatkowo dzięki rezerwacjom online oferowanym przez portal eBeauty24 możesz dotrzeć do większej liczby klientów.

Jedno konto = dwie aplikacje

 

Rezerwacje online 24/7

Rezerwacje online umożliwiają Twoim klientom w dowolnym czasie oraz z każdego miejsca sprawdzić wolne terminy i w łatwy oraz szybki sposób umówić się na wizytę w Twoim salonie.

 

Wizytówka w Internecie

Zaprezentuj swój gabinet lub salon potencjalnym klientom. To tutaj dowiedzą się więcej o nim, poznają ofertę oraz umówią się na wizytę.

 

Przypomnienia SMS o wizycie

Każda zapomniana wizyta to strata dla Twojego salonu. Automatyczne przypomnienia SMS wysyłane przez eBeauty Planner sprawią, że klienci więcej nie zapomną o umówionych wizytach.

 

Zarządzanie bazą klientów

Baza klientów zawiera kluczowe informacje na ich temat. Wszystko w zasięgu ręki - dane kontaktowe, pełna historia wizyt, personalne preferencje.

 

Zarządzanie pracownikami

Wykorzystaj potencjał swoich pracowników dzięki efektywnemu zarządzaniu czasem ich pracy oraz systemem prowizji.

 

Zarządzanie salonem

Jedno kliknięcie wystarczy, aby sprawdzić wyniki finansowe Twojej firmy. Niezależnie czy prowadzisz jeden czy więcej salonów w jednym miejscu możesz na bieżąco śledzić stany magazynowe produktów, dodawać promocje, automatycznie liczyć prowizje pracowników oraz analizować rozbudowane raporty oraz statytyki.

Poznaj wszystkie możliwości oferowane przez eBeauty Planner, aby dowiedzieć się że jest to program, dzięki któremu zarządzanie salonem stanie się proste jak nigdy dotąd.